Chose Your Language
Email Siteyi Ana Sayfanız Yapın Sık Kullanılanlara Ekleyin

FİRMA PROFİLİMİZ

    Firmamız Keskin Kimya A.Ş. olarak  1980 yılında  İstanbul da kurulmuştur.

    Daha sonra bünyesine eklediği  diğer  kuruluşlar ile daha geniş alanda hizmet vermeye başlamıştır. Bugün ; Keskin Kimya A.Ş. ile başlayan iş hayatımız , Yavuz Metal San ve Tic A.Ş ve  Sistem Yapı Malzemeleri  firmaları ile devam etmektedir.

     Genel itibariyle hizmet alanlarımız ;

Emaye ham madde üretimi, çeşitli emaye mamul  üretimi,  inşaat malzemesi,  kimyasal hammadde  ithalatı ve satışı ve  Emarit çatı kaplama malzemesidir.

   Emarit , bu firmalardan Keskin Kimya San Ve Tic  A.Ş. ve Yavuz Metal San Tic A.Ş.’ nin bünyesinde üretilen  dünyanın seri üretim anlamında ilk porselen emaye kaplı çatı kaplama malzemesidir.

    Keskin Kimya A.Ş. 30 000 M2 lik entegre tesissi ile  ürünlerinin % 50 sini ihraç eden bir firmadır

   Firmamız, hammadde mamul, yarı mamul satın alımından üretimine, üretiminden müşteriye teslimine kadar olan tüm proseslerde, satış sonrası, müşteri hizmetlerinde kalite sisteminin ve sınırsız müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması konusunu ana görev edinmiş, ayrıca TSE, TSEK, ISO 9001 kalite yönetim sistemi prosedürlerinin etkin olarak uygulanması, AR-GE çalışmalarının geliştirilmesini kalite politikasında temel felsefe olarak benimsemiştir.